ASTMHTV-24.576MHZ-XK-E-T ABRACON
  • Part Number: ASTMHTV-24.576MHZ-XK-E-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 24.576MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTV-24.576MHZ-XK-E-T ABRACON
    ASTMHTV-24.576MHZ-XK-E-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTV-24.576MHZ-XK-E-T is described as OSC MEMS 24.576MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM