ASTMK-8.192KHZ-LQ-DCC-H-T10 ABRACON
  • Part Number: ASTMK-8.192KHZ-LQ-DCC-H-T10
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSCILLATOR 8.192KHZ MEMS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMK-8.192KHZ-LQ-DCC-H-T10 ABRACON
    ASTMK-8.192KHZ-LQ-DCC-H-T10 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMK-8.192KHZ-LQ-DCC-H-T10 is described as OSCILLATOR 8.192KHZ MEMS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM