ASTMLPA-18-125.000MHZ-EJ-E-T3 ABRACON
  • Part Number: ASTMLPA-18-125.000MHZ-EJ-E-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 125MHZ H/LV CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMLPA-18-125.000MHZ-EJ-E-T3 ABRACON
    ASTMLPA-18-125.000MHZ-EJ-E-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMLPA-18-125.000MHZ-EJ-E-T3 is described as OSC MEMS 125MHZ H/LV CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM