ASTMLPV-27.000MHZ-EJ-E-T ABRACON
  • Part Number: ASTMLPV-27.000MHZ-EJ-E-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 27MHZ H/LV CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMLPV-27.000MHZ-EJ-E-T ABRACON
    ASTMLPV-27.000MHZ-EJ-E-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMLPV-27.000MHZ-EJ-E-T is described as OSC MEMS 27MHZ H/LV CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM