ASTXR-12-26.000MHZ-511741 ABRACON
  • Part Number: ASTXR-12-26.000MHZ-511741
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC TCXO 26.000MHZ CLIP SNWV SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTXR-12-26.000MHZ-511741 ABRACON
    ASTXR-12-26.000MHZ-511741 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTXR-12-26.000MHZ-511741 is described as OSC TCXO 26.000MHZ CLIP SNWV SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM