ASTXR-12-26.000MHZ-512545 ABRACON
  • Part Number: ASTXR-12-26.000MHZ-512545
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC TCXO 26.000MHZ CLIP SNWV SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTXR-12-26.000MHZ-512545 ABRACON
    ASTXR-12-26.000MHZ-512545 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTXR-12-26.000MHZ-512545 is described as OSC TCXO 26.000MHZ CLIP SNWV SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM