YK2242403000G AMPHENOL
  • More about YK2242403000G AMPHENOL
    YK2242403000G AMPHENOL
    YK2242403000G is manufactured by AMPHENOL and is categorized in the Terminal Block Barrier Blocks category. YK2242403000G is described as CONN BARRIER STRIP 24CIRC 0.25". Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by AMPHENOL
    ---> Terminal Block Barrier Blocks from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Barrier Blocks
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK