Q8P1CXXG12E APEM
  • Available: 60
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q8P1CXXG12E APEM
    Q8P1CXXG12E APEM
    Q8P1CXXG12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q8P1CXXG12E is described as INDICATOR 12V 8MM PROMINENT GRN. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM