CRB1A2E394JT AVX Corp
  • More about CRB1A2E394JT AVX Corp
    CRB1A2E394JT AVX Corp
    CRB1A2E394JT is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Array Network Resistor category. CRB1A2E394JT is described as RES ARRAY 2 RES 390K OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM