CRB3A4E470JT AVX Corp
  • More about CRB3A4E470JT AVX Corp
    CRB3A4E470JT AVX Corp
    CRB3A4E470JT is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Array Network Resistor category. CRB3A4E470JT is described as RES ARRAY 4 RES 47 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP