CRC3A4E183JT AVX Corp
  • More about CRC3A4E183JT AVX Corp
    CRC3A4E183JT AVX Corp
    CRC3A4E183JT is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Array Network Resistor category. CRC3A4E183JT is described as RES ARRAY 4 RES 18K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH