CRC3A4E300JT AVX Corp
  • More about CRC3A4E300JT AVX Corp
    CRC3A4E300JT AVX Corp
    CRC3A4E300JT is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Array Network Resistor category. CRC3A4E300JT is described as RES ARRAY 4 RES 30 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1576-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"