CRC3A4E474JT AVX Corp
  • More about CRC3A4E474JT AVX Corp
    CRC3A4E474JT AVX Corp
    CRC3A4E474JT is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Array Network Resistor category. CRC3A4E474JT is described as RES ARRAY 4 RES 470K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"