RNA4A8E130JT AVX Corp
  • More about RNA4A8E130JT AVX Corp
    RNA4A8E130JT AVX Corp
    RNA4A8E130JT is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Array Network Resistor category. RNA4A8E130JT is described as RES ARRAY 8 RES 13 OHM 1608. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM