RNA4A8E223JT AVX Corp
  • More about RNA4A8E223JT AVX Corp
    RNA4A8E223JT AVX Corp
    RNA4A8E223JT is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Array Network Resistor category. RNA4A8E223JT is described as RES ARRAY 8 RES 22K OHM 1608. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"