RNA4A8E431JT AVX Corp
  • More about RNA4A8E431JT AVX Corp
    RNA4A8E431JT AVX Corp
    RNA4A8E431JT is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Array Network Resistor category. RNA4A8E431JT is described as RES ARRAY 8 RES 430 OHM 1608. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X