TAJR474K020RNJ AVX Corp
  • Available: 12,532
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TAJR474K020RNJ AVX Corp
    TAJR474K020RNJ AVX Corp
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> General Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  General Capacitors
    General Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V