MS27468E25B46PB Amphenol Aerospace
  • More about MS27468E25B46PB Amphenol Aerospace
    MS27468E25B46PB is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connectors category. MS27468E25B46PB is described as CONN RCPT 46POS JAM NUT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol Aerospace
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM