TV07RW-11-19SC-S2AD Amphenol Aerospace
  • More about TV07RW-11-19SC-S2AD Amphenol Aerospace
    TV07RW-11-19SC-S2AD is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connectors category. TV07RW-11-19SC-S2AD is described as CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED