TV07RW-21-41HC Amphenol Aerospace
  • More about TV07RW-21-41HC Amphenol Aerospace
    TV07RW-21-41HC is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connectors category. TV07RW-21-41HC is described as CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM