TVP00DZ-19-88PA-P2 Amphenol Aerospace
  • More about TVP00DZ-19-88PA-P2 Amphenol Aerospace
    TVP00DZ-19-88PA-P2 is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connectors category. TVP00DZ-19-88PA-P2 is described as CONN RCPT MALE 88POS GOLD SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"