TVP00RK-19-88S-S3 Amphenol Aerospace
  • More about TVP00RK-19-88S-S3 Amphenol Aerospace
    TVP00RK-19-88S-S3 is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connectors category. TVP00RK-19-88S-S3 is described as CONN RCPT FMALE 88POS GOLD SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE