TVP00RW-13-32S-S1AD Amphenol Aerospace
  • More about TVP00RW-13-32S-S1AD Amphenol Aerospace
    TVP00RW-13-32S-S1AD is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connectors category. TVP00RW-13-32S-S1AD is described as CONN RCPT FMALE 32POS GOLD SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM