TVP00RW-13-32S-S2AD Amphenol Aerospace
  • More about TVP00RW-13-32S-S2AD Amphenol Aerospace
    TVP00RW-13-32S-S2AD is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connectors category. TVP00RW-13-32S-S2AD is described as CONN RCPT FMALE 32POS GOLD SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 8LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 5X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE NAR 2.5X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 3X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 3.5X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM