TVP00RW-13-32SE-S35 Amphenol Aerospace
  • More about TVP00RW-13-32SE-S35 Amphenol Aerospace
    TVP00RW-13-32SE-S35 is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connectors category. TVP00RW-13-32SE-S35 is described as CONN RCPT FMALE 32POS GOLD SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"