54112-108201000LF Amphenol FCI
  • More about 54112-108201000LF Amphenol FCI
    54112-108201000LF Amphenol FCI
    54112-108201000LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 54112-108201000LF is described as CONN STACKER 20POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"