54122-111342100LF Amphenol FCI
  • More about 54122-111342100LF Amphenol FCI
    54122-111342100LF Amphenol FCI
    54122-111342100LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 54122-111342100LF is described as CONN STACKER 34POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X