54122-808241000LF Amphenol FCI
  • More about 54122-808241000LF Amphenol FCI
    54122-808241000LF Amphenol FCI
    54122-808241000LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 54122-808241000LF is described as CONN STACKER 24POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK