54242-108241000LF Amphenol FCI
  • More about 54242-108241000LF Amphenol FCI
    54242-108241000LF Amphenol FCI
    54242-108241000LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 54242-108241000LF is described as CONN STACKER 24POS 0.100" SMD. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Description
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
  • Description
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB