75970-8AM-10LF Amphenol FCI
  • More about 75970-8AM-10LF Amphenol FCI
    75970-8AM-10LF Amphenol FCI
    75970-8AM-10LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 75970-8AM-10LF is described as CONN STACKER 10POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM