76745-157-22LF Amphenol FCI
  • More about 76745-157-22LF Amphenol FCI
    76745-157-22LF Amphenol FCI
    76745-157-22LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 76745-157-22LF is described as CONN STACKER 22POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V