76745-1CU-20LF Amphenol FCI
  • More about 76745-1CU-20LF Amphenol FCI
    76745-1CU-20LF Amphenol FCI
    76745-1CU-20LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 76745-1CU-20LF is described as CONN STACKER 20POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE