HFR20R-2STE1LF Amphenol FCI
  • More about HFR20R-2STE1LF Amphenol FCI
    HFR20R-2STE1LF Amphenol FCI
    HFR20R-2STE1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. HFR20R-2STE1LF is described as CONN FFC TOP 20POS 0.80MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V