HFW10S-2STE1LF Amphenol FCI
  • More about HFW10S-2STE1LF Amphenol FCI
    HFW10S-2STE1LF Amphenol FCI
    HFW10S-2STE1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. HFW10S-2STE1LF is described as CONN FFC FPC VERT 10POS 1MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM