HFW12S-2STE1LF Amphenol FCI
  • More about HFW12S-2STE1LF Amphenol FCI
    HFW12S-2STE1LF Amphenol FCI
    HFW12S-2STE1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. HFW12S-2STE1LF is described as CONN FFC FPC VERT 12POS 1MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM