HFW13R-2STE1LF Amphenol FCI
  • More about HFW13R-2STE1LF Amphenol FCI
    HFW13R-2STE1LF Amphenol FCI
    HFW13R-2STE1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. HFW13R-2STE1LF is described as CONN FFC FPC TOP 13POS 1MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH