HFW23S-2STE1LF Amphenol FCI
  • More about HFW23S-2STE1LF Amphenol FCI
    HFW23S-2STE1LF Amphenol FCI
    HFW23S-2STE1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. HFW23S-2STE1LF is described as CONN FFC FPC VERT 23POS 1MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F