HLEM18R-1RLF Amphenol FCI
  • More about HLEM18R-1RLF Amphenol FCI
    HLEM18R-1RLF Amphenol FCI
    HLEM18R-1RLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. HLEM18R-1RLF is described as CONN FFC TOP 18POS 1.25MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK