SFV22R-3STE1HLF Amphenol FCI
  • More about SFV22R-3STE1HLF Amphenol FCI
    SFV22R-3STE1HLF Amphenol FCI
    SFV22R-3STE1HLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV22R-3STE1HLF is described as CONN FPC BOTTOM 22POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK