SFV27R-3STE1HLF Amphenol FCI
  • More about SFV27R-3STE1HLF Amphenol FCI
    SFV27R-3STE1HLF Amphenol FCI
    SFV27R-3STE1HLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV27R-3STE1HLF is described as CONN FPC BOTTOM 27POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F