SFV31R-1STE1HLF Amphenol FCI
  • More about SFV31R-1STE1HLF Amphenol FCI
    SFV31R-1STE1HLF Amphenol FCI
    SFV31R-1STE1HLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV31R-1STE1HLF is described as CONN FFC BOTTOM 31POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F