SFV31R-4STE1HLF Amphenol FCI
  • More about SFV31R-4STE1HLF Amphenol FCI
    SFV31R-4STE1HLF Amphenol FCI
    SFV31R-4STE1HLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV31R-4STE1HLF is described as CONN FPC TOP 31POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"