AT06-12SB-MM01 Amphenol Sine Systems
  • More about AT06-12SB-MM01 Amphenol Sine Systems
    AT06-12SB-MM01 is manufactured by Amphenol Sine Systems and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. AT06-12SB-MM01 is described as CONN PLUG 12POS 14-20AWG SIZE 16. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED