AT06-12SC-RD01 Amphenol Sine Systems
  • More about AT06-12SC-RD01 Amphenol Sine Systems
    AT06-12SC-RD01 is manufactured by Amphenol Sine Systems and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. AT06-12SC-RD01 is described as CONN PLUG 12POS 14-20AWG SIZE 16. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"