AA05E-048L-033S Artesyn Embedded
  • More about AA05E-048L-033S Artesyn Embedded
    AA05E-048L-033S is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AA05E-048L-033S is described as CONV DC-DC 5W 48VIN 3.3V SNG. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE