AA10U-024L-150D Artesyn Embedded
  • More about AA10U-024L-150D Artesyn Embedded
    AA10U-024L-150D is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AA10U-024L-150D is described as CONV DC-DC 10W 24VIN 15VOUT DUAL. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM