AL60A-300L-240F03 Artesyn Embedded
  • More about AL60A-300L-240F03 Artesyn Embedded
    AL60A-300L-240F03 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AL60A-300L-240F03 is described as CONV DC-DC 120W 300VIN 24.0V 3A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.