AM80A-024L-065F27 Artesyn Embedded
  • More about AM80A-024L-065F27 Artesyn Embedded
    AM80A-024L-065F27 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AM80A-024L-065F27 is described as CONV DC-DC 240W 24VIN 6.5V 27A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.