AM80A-300L-240F10 Artesyn Embedded
  • More about AM80A-300L-240F10 Artesyn Embedded
    AM80A-300L-240F10 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AM80A-300L-240F10 is described as CONV DC-DC 240W 300VIN 24.0V 10A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.