AM80A-300L-280F09 Artesyn Embedded
  • More about AM80A-300L-280F09 Artesyn Embedded
    AM80A-300L-280F09 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AM80A-300L-280F09 is described as CONV DC-DC 240W 300VIN 28.0V 9A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Artesyn Embedded
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK